پایانیکا بر اساس احترام ویژه ای که به مفهوم آموزش و فرهنگ سازی قائل است ، جهت انتقال دانش و تجربه و انجام پاره ای از مسئولیت های اجتماعی خود با موسسات آموزشی و دانشگاه های داخل و خارج کشور تفاهم نامه همکاری مبادله نموده و در صدد تامین بخشی از تقاضای آموزشی و کمک به ایجاد جریان سیال انتقال دانش و تجربه در اجتماع علاقمندان به رشد و بالندگی و توسعه فرهنگی  است.

 

در این راستا تیم آموزش پایانیکا قادر است برای انواع تقاضاهای موجود به  ویژه در بستر آموزش ایران جهت ارزیابی و تشخیص نیازمندی های آموزشی، تدوین و  تهیه سرفصل آموزش های تخصصی در رشته های مختلف از جمله فنی مهندسی، علوم مدیریت، علوم انسانی و اجتماعی راهکار مناسب به مشتریان خود ارائه نماید.
به همین شیوه رایزنی با مراکز و موسسات آموزشی خارج از کشور و بهره گیری از توانمندی های ایشان در کمک به ایجاد همپایی دانشی برای مخاطب ایرانی از جمله خدمات  ما می باشد.
در مسیر ایجاد همپایی علمی با سطوح برتر بین المللی   و ارتقاء کیفیت آموزش استفاده از مدرسان خارجی بصورت حضوری و غیر حضوری در دستور کار قرار دارد و به کمک بهره گیری از زیر ساخت های فناوری ارتباطات ، آموزش از راه دور و الکترونیک در قالب دوره های آنلاین و وبینار آموزشی برای کاهش هزینه ها از جمله عناوین پیشنهادی در فهرست خدمات آموزشی ما به جامعه دانشپذیران ایرانی می باشد.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.